Add Libitum « JazzDay Latvia
← Šogad Vēsture: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

30. аprīlis 2014Rīga TV 24Blaumaņa iela 32
19:00Add Libitumcontemporary jazz

Biļetes:

Add Libitum ir muzikāla apvienība, kurā darbojas Latvijā labi pazīstami un atzīti mūziķi.

Pianists, komponists un pasniedzējs Madars Kalniņš Spēlējis R. Raubiško un G. Rozenberga jazztet sastāvā, uzstājies dažādās Eiropas valstīs, festivālos, kā arī ASV.

Saksofonists Gints Pabērzs muzicē populārajā funk un acid jazz grupā Time After Time, kā arī grupā Sweetwaterz. Gints ir daudzu konkursu un festivālu laureāts, kā arī saņēmis apbalvojumus par izcilu un radošu koncertdarbību un CD ierakstiem.

Bundzinieks Artis Orubs aktīvi sadarbojoties ar dažādu stilu un žanru māksliniekiem un projektiem, kā Kaspars Dimiters, Dakota, Aparāts, Deniss Paškevičs, Driving South u.c. Lai pilnveidotu savu muzikālo sniegumu, Artis devās uz Holandi, kur uzturas jau vairāk nekā pus desmitgadi. Šajā laika posmā iegūts daudz zināšanu, paveiktas neskaitāmas ierakstu sesijas, kā arī apceļota Eiropa, muzicējot kopā ar dižiem māksliniekiem.

Andris Grunte spēlē elektronisko kontrabasu, spēlējis Latvijas filarmoniskajā orķestrī kopš 1990. gada. Piedalījies Māra Briežkalna kvartetā, H.Sīmaņa grupā, 11 Strings, Arta Oruba trio un Laimas Jansones, kā arī vairākos citos projektos.

Add Libitum